Yhteystiedot

Pro Technic Oy

Sierakiventie 8
02780 Espoo

Konttori ja varasto ovat auki
arkisin klo 8.00-16.00.

+358 9 439 3230​

Sähköpostit

Henkilöstö

Rauli Niemi

Yrittäjä

Myynti

+358 9 4393 2321 rauli.niemi@protechnic.fi
Ilmari Virtanen

Myyntipäällikkö

Sourcing

+358 9 4393 2322 ilmari.virtanen@protechnic.fi
Tatu Niemi

Myyntiedustaja, Etelä- ja Länsi-Suomi

Sourcing

+358 40 775 2217 tatu.niemi@protechnic.fi
Jukka Ahokas

Myyntiedustaja, Pohjois-Suomi

+358 400 560 589 ahokas.jukka@gmail.com
Petri Vilonen

Myyntiedustaja, Ahvenanmaa

+358 400 237 155 petri.vilonen@gmail.com
Teemu Niemi

Talouspäällikkö

+358 9 4393 2326 teemu.niemi@protechnic.fi
Sari Talvitie

Tilaukset, laskutus, reklamaatiot, raportit

+358 9 4393 2324 sari.talvitie@protechnic.fi
Carola Niemi

Menekinedistäjä

+358 9 4393 2325 carola.niemi@protechnic.fi
Tommi Lönnblad

Varaston vastaava

+358 9 4393 2328 tommi.lonnblad@protechnic.fi
Joonas Kaltiainen

Varasto

Mukana myös toimistokoirat Frida & Ella

Tilaa uutiskirjeemme

Haluatko saada tietoa uutuustuotteista ensimmäisten joukossa?

Tästä voit tilata Pro Technic Oy:n uutiskirjeen jälleenmyyjille ja yhteistyökumppaneille! Lähetämme uutiskirjeitä kuukausittain.